Cariere

MazioCaffeSite-10(1)
Bine ai venit!

Sperăm ca nevoile noastre să fie pe măsura așteptărilor tale.

Apreciem energia și determinarea, dar și puterea de a spune “NU”. Mult succes!

Folosește formularul de mai jos pentru a ne trimite CV-ul tău și pentru a face primul pas către o carieră în cadrul firmei noastre.

Posturi disponibile

Agent de Vânzări

Nivel carieră

Middle (2-5 ani)

Locații

Bragadiru, București

Candidatul ideal

  • Bune abilități de comunicare și putere de convingere;
  • Ușurință în inițierea și dezvoltarea relațiilor interpersonale;
  • Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă;
  • Orientarea spre client, dar și spre consumator;
  • Foarte bună orientare spre rezultate;
  • Spirit de organizare și capacitatea de auto-motivare;
  • Disponibilitate pentru un post cu activitate 100% de teren, dinamică;
  • Minim studii medii (diplomă de bacalaureat);
  • Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime;
  • Reprezintă avantaj experiența profesională în domeniu;

Descrierea jobului / Obiectivul postului :
Agentul de Vânzări acționează în sensul dezvoltării afacerii companiei cu produsele Mazio Caffe prin realizarea în aria repartizată a volumelor de vânzări și a obiectivelor de acoperire clienți, distribuție produse.

Procesul de vânzare se realizează cu livrarea mărfii pe loc.

Responsabilități principale:

  • Construiește și menţine baza de clienţi în secţiunea pe care o administrează;
  • Vizitează zilnic numărul de clienţi necesar pentru a atinge standardele impuse de companie, în conformitate cu planul rutei;
  • Vinde produsele conform obiectivelor de volum /an/lună/zi;
  • Construiește și menține imaginea și modul în care sunt prezentate produsele;
  • Asigură prezentarea produselor conform standardelor transmise de Producător și promoțiilor în vigoare;
  • Asigură livrarea promptă a produselor către clienți și este responsabil de integritatea stocului de marfă din autoturism.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Bonus lunar, în funcție de realizări;
Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în vânzări, în cadrul unei echipe tinere și puternice.

Vă rugăm, trimiteți CV-ul însoțit de foto (recentă)

  • Care este salariul minim pentru care ati accepta inceperea colaborarii ?